Strona główna ciekawostki Najmodniejsze fryzury sylwestrowe

Najmodniejsze fryzury sylwestrowe

0
Najmodniejsze fryzury sylwestrowe

Noc sylwestrowa jest jedną z tych, do których pieczołowicie się przygotowujemy. Kupujemy stroje, umawiamy się na wieczorowy makijaż, wybieramy się do fryzjera, by na naszych głowach wyczarował istne cuda. No właśnie, jakie fryzury będą królować na parkietach w sylwestrową noc w tym roku? Przekonajcie się same.

Przede wszystkim liczy się prostota i taki trend zauważyć można już od kilku sezonów. Fryzury sylwestrowe nie muszą być okraszone burzą loków, fantazyjnymi kokami czy tona brokatu. Wystarczy lekko podkręcić długie włosy i rozpuścić je swobodnie. Do tego delikatna, ozdobna spinka i dobry stylistycznie efekt gwarantowany.

Zamiast cudować z wytwornymi fryzurami dużo lepiej wybrać salon, w którym zadbają o ich piękny wygląd. Najlepszy fryzjer w Warszawie będzie w stanie w kilka godzin zregenerować nasze włosy w ten sposób, że nawet te najbardziej zniszczone odzyskają swój blask.

Pamiętajmy również, że farbowanie włosów nie powinno odbywać się tuż przed samą imprezą sylwestrową – do fryzjera lepiej wybrać się tydzień wcześniej. Wtedy nie tylko będziemy mieć czas na ewentualne poprawki, ale włosy przyzwyczają się do farby i będą wyglądać dużo bardziej naturalnie.

Jeśli rzeczywiście zależy nam na wytwornych fryzurach to postawmy na te z warkoczami w różnych wydaniach bądź luźno ułożone koki. Hitem są też tradycyjne tzw. końskie ogony z ozdobnymi elementami.