Strona główna ślub i wesele Portfolio fotografa

Portfolio fotografa

0
Portfolio fotografa

Obecnie praktycznie już normą jest portfolio fotografa. To album bądź plik komputerowy, w którym zawarte są najlepsze zdjęcia tego rodzaju fachowca. Portfolio pokazuje nam jego talent, doświadczenie, styl i właśnie dlatego tak ogromną rolę odgrywa w przypadku realizacji usługi.

Fotografia ślubna warszawa jest o tyle trudna do wyboru, iż jest usługą, której efektem jest wymierny produkt. Chcąc cieszyć się doskonałą pamiątką ze ślubu musimy patrzeć nie tylko na cenę.

Okazuje się, że fotografa ślubnego wręcz nie możemy wybierać patrząc na cenę jego usługi czy dostępność w danym terminie. Co więcej, nie przydatne nam będzie również jego doświadczenie na rynku chociaż warto zwracać na przykład uwagę na sprzęt, jakim się posługuje (im lepszy tym zdjęcia będą lepszej jakości).

Najważniejszy jest jednak styl i kreatywność. Młody fotograf z nikłym doświadczeniem może pasować nam pod względem jego poczucia estetyki, ten z doświadczeniem może nie wyczuwać nowych trendów i wykonywać zdjęcia techniką sprzed co najmniej kilku lat. Nie ma tak naprawdę reguły.

Właśnie po to jest portfolio. Pamiętajmy tylko, że zawsze jest to zbiór najlepszych ujęć fotografa, warto więc skorzystać również z opinii osób, które korzystały z jego usług.