Strona główna reklama i marketing Do czego służą ramki tablicy rejestracyjnej?

Do czego służą ramki tablicy rejestracyjnej?

0
Do czego służą ramki tablicy rejestracyjnej?

Ramki tablicy rejestracyjnej są niemal nieodłącznym elementem, jaki montuje się na każdym aucie. Ich praktyczna właściwością jest to, iż świetnie podtrzymują same tablice rejestracyjne z przodu oraz z tyłu każdego auta.

Okazuje się jednak, że te mogą służyć nie tylko pomocniczo, ale odgrywać ważną rolę – na przykład jako narzędzie do przekazu reklamowego. Producenci z Inwen wpadli bowiem na pomysł, by ramki do tablic rejestracyjnych służyły jako jedno z narzędzi reklamy na samochodzie.

Musimy wiedzieć, że nachalna, wielkopowierzchniowa reklama najczęściej irytuje jej potencjalnych odbiorców. Stawiamy teraz na rzeczowe informację i bardziej skromne formaty. Tym samym reklama na ramkach tablic wydaje się być tą idealną. Trafia do kierowców i innych uczestników ruchu, nie rozprasza i daje konkretne dane. Na ramce firmy mogą zamieścić tylko swój logotyp, mogą również umieścić hasło reklamowe czy dane teleadresowe. Najczęściej z tego rodzaju reklamy korzystają firmy z branży motoryzacyjnej, często zgłaszają się też deweloperzy. To reklama, która nie tylko spotyka się z dużą aprobatą targetu i cieszy się skutecznością, ale również jej zasięg jest ogromny – pamiętajmy, że to rodzaj reklamy mobilnej.