Strona główna zdrowie i uroda Nieinwazyjne wyszczuplenie sylwetki? Teraz to możliwe!

Nieinwazyjne wyszczuplenie sylwetki? Teraz to możliwe!

0
Nieinwazyjne wyszczuplenie sylwetki? Teraz to możliwe!
endermologia Warszawa

Dzisiaj nie musisz już stosować rygorystycznych diet ani spędzać multum czasu na siłowni. Nie musisz też poddawać się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym, w tym liposukcji, by zyskać nienaganną sylwetkę. Z pomocą przychodzą bezpieczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dzięki którym możesz uzyskać spektakularne efekty w pełnym bezpieczeństwie, bez żadnych powikłań.

Przykładem zabiegu, który pozwala pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej, wyszczuplić sylwetkę o co najmniej kilka centymetrów oraz ujędrnić skórę i zlikwidować cellulit jest mezoterapia mikroigłowa rf. Warszawa może się dzisiaj pochwalić wystarczającą liczbą renomowanych obiektów, w których takowe może wykonać.
Pamiętaj tylko, że nie wystarczy jeden zabieg, by zauważyć spektakularne efekty. Masaż podciśnieniowy należy wykonać przynajmniej 10 razy w kilkudniowych odstępach czasu. Co ciekawe, taki zabieg nie jest bolesne, nie wywołuje żadnego dyskomfortu, a niektóre kobiety przyznają, że jest wręcz relaksacyjny.
Sama endermologia to nic innego, jak masaż mechaniczny, który wykorzystuje podciśnienie, by wpływać na procesy rozbijania tkanki tłuszczowej na drobne cząsteczki, a potem ich szybkie wydalanie z organizmu.Do zabiegu trzeba się odpowiednio przygotować – wykonywany jest w specjalnym kombinezonie, z wykorzystaniem głowicy, która podciśnieniem zasysa fałdy skórne.
Co ważne, zabieg z zakresu endermologii może być wykonywanej niemalże na każdej partii ciała. Najczęściej realizowany jest na brzuchu, ale wyszczuplać i ujędrniać można także uda, plecy czy ramiona. Dzięki temu można wpływać korzystnie na całe ciało, uwzględniając partie, z których chcemy pozbyć się niedoskonałości.