Strona główna zdrowie i uroda Jak usunąć owłosienie na stałe?

Jak usunąć owłosienie na stałe?

0
Jak usunąć owłosienie na stałe?

Na pewno nie tylko Ciebie męczy tradycyjna depilacja owłosienia. Niestety, z tym zbędnym borykają się praktycznie wszystkie kobiety. Obecne kanony piękna nie tolerują widocznych włosków na kończynach dolnych, pod pachami, w miejscu wąsika czy w okolicach bikini. Dzisiaj brak owłosienia świadczy o tym, że kobieta rzeczywiście o siebie dba.

To głównie ze względów estetycznych, ale również i komfortu psychicznego decydujemy się na różnego rodzaju metody, dzięki którym nasza skóra pozbawiona jest włosków.

Najczęściej wykorzystywaną metodą jest golenie klasyczną maszynką. Taka technika jest niestety czasochłonna a co więcej, należy z niej korzystać co najmniej co kilka dni. Innym sposobem jest usuwanie owłosienia za pomocą wosku. Technika ta jest nie co boląca natomiast gładkimi nogami czy strefami pach można cieszyć się przez około miesiąc.

Istnieje jednak innowacyjna technika na trwałe usuwanie owłosienia. To technika z wykorzystaniem lasera i można z niej skorzystać w profesjonalnym gabinecie dermatologicznym, na przykład Wasylkowscy. Technika ta pozwala usunąć zbędne owłosienie z dowolnych partii ciała bezpowrotnie. Oznacza to, iż usunięte włosy już nigdy nie odrosną. To doskonały sposób dla wszystkich, którzy nie chcą tracić czasu na żmudną depilację tradycyjnymi metodami.