Strona główna ciekawostki Fryzury na jesień 2015

Fryzury na jesień 2015

0
Fryzury na jesień 2015

O ile latem możemy pozwolić sobie na jasne refleksy i pasemka, które smuga wiatr tak jesień wymaga już od nas pewnej dostojności. Każdego sezonu wyznaczane są nowe trendy więc i teraz na pokazach mody królują typowe fryzury, które będę najmodniejsze właśnie w nadchodzącym, jesiennym sezonie.

Okazuje się, że jesień wcale nie musi być szara i smutna. W trendach będą nadal włosy długie i proste, ale również te lekko pokręcone. Skłaniajmy się też ku fryzurom z ozdobą w postaci niedbałego warkocza. Co więcej, możemy nosić końskie ogony bądź frywolne koki.

Niezwykle modny będzie przedziałek pośrodku głowy i włosy gładkie, koniecznie bardzo błyszczące. Fryzury na jesień 2015 to już nie efektowne ombre, ale raczej kolory jednolite, stonowane.

Najlepiej jeśli pozbędziemy się grzywki chociaż wiadomo, że osoby, które wyglądają z nią korzystnie nie muszą jej ukrywać – jeśli grzywka to wyraźnie podkręcona i gęsta.

Oczywiście, najlepiej nosić włosy proste i długie, takie które nie są wycieniowane. Kobiety o włosach krótkich powinny postawić na słynnego boba, najlepiej w wersji nieco przedłużonej – taką fryzurę wykonujmy tylko w renomowanych salonach, wybierzmy na przykład salon fryzjerski Ursynów bowiem bob nie jest fryzurą łatwą w skomponowaniu i utrzymaniu.

Nie zapominajmy o odpowiedniej pielęgnacji włosów jesienią. To czas chłodniejszych temperatur, wzmagającego się wiatru czy obfitych deszczy. Nierzadko nosimy też czapkę, która nie zawsze wpływa dobrze na stan naszych włosów. Co więcej, powinniśmy przygotowywać je do srogiej zimy i minusowych temperatur a przede wszystkim odżywić po upalnym lecie i wysuszającym słońcu.