Strona główna zdrowie i uroda Co zrobić, aby rzęsy pozostały pięknie podkręcone przez cały dzień?

Co zrobić, aby rzęsy pozostały pięknie podkręcone przez cały dzień?

0
Co zrobić, aby rzęsy pozostały pięknie podkręcone przez cały dzień?

Rzęsy dodają urody naszym oczom. Tak więc, jeśli masz grube i długie rzęsy, Twoje oczy będą wyglądać naprawdę pięknie. Piękne rzęsy można uzyskać również za pomocą zalotki, ale oczywiście naturalnie podkręcone rzęsy nie mogą ot tak zjawiskowo wyglądać bez jakichkolwiek starań z Twojej strony.

Dlatego mamy dla Ciebie kilka prostych wskazówek i trików, dzięki którym Twoje rzęsy będą cieszyć takim ładnym wyglądem dłużej niż udało Ci się to uzyskać do tej pory, a jeśli uzyskasz perfekcję w stosowaniu tych sztuczek – może nawet i przez cały dzień.

W jaki sposób zalotka Revitalash może Ci uzyskać długotrwały efekt pięknie podkręconych rzęs?

Podgrzej zalotkę bezpośrednio nad ogniem np. ze świeczki lub zanurz ją w ciepłej wodzie, a następnie podkręć rzęsy. Dzięki temu zalotka Revitalash pomoże Ci uzyskać pięknie podkręcone rzęsy. Jedna uwaga – absolutnie upewnij się, że temperatura jest odpowiednia dla Twoich rzęs, sprawdzając zalotkę palcami przed przyłożeniem jej do włosków.

Dodatkowo pamiętaj, że nakładając tusz na rzęsy warto podkręcić włoski w trzech różnych punktach:

  • u nasady,
  • w środkowej części,
  • na końcach.

Ponadto trzymaj zalotkę przez kilka sekund w jednym punkcie, a następnie przeciągnij ją w górę. Dzięki temu Twoje rzęsy pozostaną podkręcone przez długi czas.

Zastosuj serum do rzęs dla wzmocnienia podkręconego wyglądu

Na rynku dostępnych jest wiele serum do rzęs. Te kosmetyki zwykle intencjonalnie sprawiają, że rzęsy dłużej pozostają podkręcone. Alternatywnie, jeśli akurat serum do rzęs Revitalash nie jest pod ręką – nasmaruj rzęsy wazeliną lub podobnym lubrykantem. Ten trik sprawi, że Twoje rzęsy będą wyglądać na grubsze i podkręcone, przez cały dzień! Ta sztuczka przydaje się również wtedy, gdy nie masz pod ręką tuszu do rzęs, a chcesz sobie nadać ładnego wyglądu.

Skoro już o tuszu do rzęs mowa – czy wiesz, że wodoodporna wersja tego kosmetyku może dłużej utrzymywać rzęsy w efekcie podkręcenia? Wodoodporne tusze do rzęs
rzęsy trochę bardziej sztywnieją i dzięki temu włoski na dłużej zachowują nadany im kształt, stąd taki kosmetyk to dobry wybór, jeśli zależy Ci na tym efekcie.