Strona główna dom i ogród Łomianki – atrakcyjne przedmieścia Warszawy

Łomianki – atrakcyjne przedmieścia Warszawy

0
Łomianki – atrakcyjne przedmieścia Warszawy

Dlaczego coraz więcej mieszkańców stolicy przeprowadza się do Łomianek? Okazuje się, że te przedmieścia Warszawy posiadają ogrom zalet, które w końcu zaczynają być doceniane.

Przede wszystkim domy w Łomiankach dają komfort mieszkania. Do dyspozycji jest duża przestrzeń, przydomowy ogródek, Łomianki cieszą się bliskością terenów zielonych. Co więcej, mają doskonale rozwiniętą infrastrukturę, funkcjonuje tu centrum handlowe, liczne obiekty handlowe, usługowe, gastronomiczne. W Łomiankach działają szkoły i przedszkola, przychodnie, obiekty kulturalne, rozrywkowe i sportowe. Trzeba przyznać, że mieszkańcy mogą cieszyć się dokładnie z tych samych wygód, co w dużym mieście.

20 minut do centrum stolicy – właśnie tyle czasu zajmuje dojazd do pracy, a wszystko to bez stania w korkach. To świetna wiadomość dla tych, którzy stawiają na bliźniaki. Łomianki mają typowe budownictwo, w tym domy wolnostojące, wspomniane bliźniaki, ale też szeregowce czy coraz bardziej popularne czworaki.

Pod uwagę warto brać również atuty finansowe. Segment w Łomiankach można nabyć za kwotę, za którą oferowane jest niewielkie mieszkanie w bloku. To idealne rozwiązanie dla młodych rodzin z dziećmi, ale też seniorów, którzy chcą uciec od zgiełku wielkiego miasta, żyć w ciszy i spokoju.