Strona główna ciekawostki Ramka pod tablicę rejestracyjną – dlaczego jest tak ważna?

Ramka pod tablicę rejestracyjną – dlaczego jest tak ważna?

0
Ramka pod tablicę rejestracyjną – dlaczego jest tak ważna?

Okazuje się, że nawet wybór takiego wydawać by się mogło detalu, jakim jest ramka pod tablicę rejestracyjną jest niezwykle ważny. Ta część auta ma wpływ nie tylko na jego estetyczny wygląd, ale również dobre bytowanie samej tablicy. Co więcej, dobrej jakości ramka nie stanie się łupem złodziei, przez których możemy nabawić się sporych kłopotów. Ale o tym poniżej.

Z danych statystycznych wynika, iż coraz częściej łupem złodziei nie są same samochody, ale właśnie tablice rejestracyjne. Te służą przede wszystkim do kradzieży paliwa podczas tankowania bowiem kamery na stacji benzynowej zarejestrują zawsze właśnie te specjalnie założone. Tym samym właściciel pojazdu, w którym rzeczone tablice skradziono może mieć niemały problem. Trzeba też zaznaczyć, że tego rodzaju skradziony element pojazdu może posłużyć do włamań, rabunków czy sprowadzania aut spoza terenu Polski.

W obliczu takich procederów koniecznym wydaje się należyte zabezpieczenie tablic. W tym celu mogą posłużyć właśnie ramki do tablic rejestracyjnych, jakie między innymi produkuje firma Inwen. Te charakteryzują się nie tylko świetną jakością i łatwością zamontowania, ale również zapobiegają kradzieży samych tablic bowiem świetnie do nich przylegają.

Warto wiedzieć, że tego typu ramki pełnią nie tylko funkcję ochronną, ale także reklamową bowiem można na nich zamieścić dowolne hasło reklamowe czy logotyp – zdaniem speców od reklamy to jedna z najlepszych form zamieszczania przekazu reklamowego na samochodzie.